• desk@ukrainiansurrogates.com
  • +380959017224

Відгуки

Проходила програму сурогатного материнства в агенції Ukrainian Surrogates, Після заповнення анкети на сайті зі мною зв’язався куратор, і вела вона мене впродовж всієї програми. Задоволена співпрацею.

Ліля, Бровари -

Від початку до кінця наша подорож була дуже добре керована. Ukrainian Surrogates знали, як з повагою відноситися до своїх генетичних батьків, сурогатних матерів, донорів і вони чудово сприяли цьому процесу. Команда допомоги пацієнтам була з нами на кожному кроці і постійно перевершувала наші очікування. Ми думаємо незабаром подарувати дочці брата!

Патрісія та Марсело, генетичні батьки з Уругваю - Intended Parents from Uruguay

Покласти свою надію та довіру на іншу людину, яка народить нашу дитину за нас, було непросто. Наявність там когось, хто провів би нас через процес і полегшив нам роздуми протягом усієї подорожі, було надзвичайно важливим. Після нашої першої зустрічі з працівниками Ukrainian Surrogates я знав, що ми знайшли людей, які збиралися допомогти нам, народити дитину. Команда була обізнаною, професійною, чуйною та турботливою.

Педро та Грасіела, генетичні батьки з Аргентини - Intended Parent from Argentina

Ми почали співпрацювати з Ukrainian Surrogates, маючи дуже слабкий досвід роботи з іншою агенцією. Наш кейс менеджер та решта співробітників були з нами на кожному етапі процесу, тому ми ніколи не почувались самотніми і не мали питань без відповіді. З їх допомогою ми змогли доповнити нашу сім’ю.

Рейчел та Джонатан, генетичні батьки з США - Intended Parents from USA

Ми – італійська пара, яка мала заморожені ембріони в Таїланді якраз у той час, коли в цій країні було закрито сурогатне материнство. Ukrainian Surrogates допомогли нам у перевозі наших ембріонів в Україну, і ми змогли успішно здійснити нашу мрію в Києві. Наш досвід роботи із сурогатною, яка нам допомогла, був дуже приємним, як і з персоналом, який керував процесом, і ми досі підтримуємо з ними контакти.

Едоардо та Франческа, генетичні батьки з Італії - Intended Parents from Italy

Наша подорож до створення сім’ї була дуже довгою. Після семи років процесів штучного запліднення та багатьох невдалих спроб пересення ембріонів в Іспанії ми вирішили розпочати шлях сурогатного материнства, і нам пощастило знайти команду, яка допомогла нам і надала нам всю необхідну підтримку. З Ukrainian Surrogates все було дуже швидко і просто. Наша сурогатна завагітніла двійнятами під час першого перенесення ембріонів, сьогодні ми повинні подякувати їм всім за те, що ми стали батьками двох прекрасних дівчат, які є нашим найціннішим скарбом.

Рут і Хоакін, генетичні батьки з Іспанії - Intended Parents from Spain

Після того, як ми розпочали наш процес сурогатного материнства з Ukrainian Surrogates, прямо посередині цього, розпочалася пандемія COVID. Ми були дуже засмучені, побоюючись, що у цих випадках форс-мажорних обставин процес довелося б перервати, але це не так. Агенція суворо підтримувала протоколи безпеки, і, незважаючи на складні обставини, це був чудовий досвід завдяки всім людям, які є частиною цієї команди. Ми дуже вдячні і не можемо дочекатися початку знову.

Джинетт і П’єр, генетичні батьки з Франції - Intended Parents from France

Це була життєва подорож за результатами, хоча процес був для нас майже непомітним, нам довелося приїхати до Києва лише один раз перед початком і один раз на пологи, і все пройшло дуже гладко. Дитина здорова, і ми щасливо повернулися додому. Дякуємо чудовим лікарям та менеджерам Ukrainian Surrogates та їх команді!

Джоанна та Кріс, генетичні батьки з Великобританії - Intended Parents from United Kingdom

Гарне ставлення до пацієнтів, завжди сприйнятливе до всіх змін та обставин. Нам довелося кілька разів змінити графік через обмеження та наслідки COVID. Підтримка Ukrainian Surrogates завжди була повністю позитивною, вони приймали всі зміни і допомагали нам у всьому, насправді робили нашу справу за нас. Зараз ми відчуваємо себе справжньою сім’єю. Дякую.

Інга та Стефан, генетичні батьки з Німеччини - Intended Parents from Germany

До народження своєї першої дитини, я засуджувала даний вид “допомоги”, “заробітку” – називайте, як хочете. Але коли я вперше побачила мою новонароджену дочку, плакала від переповнених емоцій! З того моменту мені і прийшла в голову думка, що таке щастя можуть випробувати далеко не всі. І я зважилася стати сурогатною мамою. Знайшла в інтернеті агентство, що займається сурогатним материнством. Привернуло мене те, що вони надавали повний пакет послуг, працювали з приватними клініками і пологи проходили в приватному пологовому будинку, для мене це було дуже важливо. Мені представили куратора, і я була поінформована про все заздалегідь. Програма пройшла спокійно, робили всі необхідні скрининги, УЗД, докладно все пояснювали. У пологовому будинку мені навіть зробили екскурсію. Ставлення було тепле і душевне.

Надія, Дніпро - Dnipro

Я вже не перший раз беру участь у програмі сурогатного материнства. Але з Агенцією Ukrainian Surrogates – вперше. І вибір був правильний. Професійна команда.
На 9й день циклу я приїхала на медичний огляд, відразу підписали договір, сплатили мій проїзд, та вчасно і швидко здала всі аналізи.
Підготовку почали в першій цикл після результатів аналізів, не довелося чекати. Дуже організовано. Зв’язок був як з куратором, так і з лікарем протягом всієї програми. Були чіткі вказівки та жодних проблем за всю програму. Після народження дитини мені не треба було хвилюватися. Завчасно були підготовлені всі документи, мені було треба тільки приїхати в зазначений день.
Дуже задоволена! Дякую за співпрацю!

Юля, Вінниця - Vinnytsia

В програмі вдруге. Агенція добра, все розповідають, спілкуються, в інших агентствах треба було дізнаватися самій, не ставили в курс справи. Постійно контролюють самопочуття, настрій. Потужна підтримка відчувалась.

Аня, Київська область - Kyiv region

Про агентство дізналася від подруги. Вагітність наступила при другій спробі. Це було щастя. Батьки, яким я виношувала дитину, написали мені листа з вдячністю, я була дуже зворушена. Так і пройшла програма – на позитиві. Агенція працювала професійно, медики були уважні, з батьками теплі стосунки.
Вдячна агентству та всій команді.

Анастасія, Черкаси - Cherkasy

Задоволена співпрацею. Довго не чекала батьків. Грошові виплати нараховувалися вчасно, навіть квитки мені купляли, мені зовсім не довелося витрачати часу. На 35 тижні вагітності мені надали квартиру неподалік пологового, і я змогла провести останні тижні вагітності також разом із своєю сім’єю.

Любов, Житомир - Zhytomyr

Я прийшла в програму агентства Ukrainian Surrogates ТОВ «Іммілайн» в 2019 році. Для нас з чоловіком це було зважене рішення.
Звичайно ж, спочатку хвилювалися, щоб діяльність компанії була законною, а весь процес відкритим і чесним.
Тому я навіть перевірила в відкритих державних джерелах, що така компанія дійсно існує і давно 😃.
Я чітко розуміла, що готова до місії дати можливість з’явиться на світло чужому дитині.
Всі деталі були прописані в договорі, куратор постійно була на зв’язку. І все було з турботою і повагою! Я вважаю, що перша програма СМ у мене пройшла повністю відмінно. 👌

Катерина, Харків - Kharkiv

Для будь-яких запитань або допомоги, будь ласка, телефонуйте:

+380959017224