• desk@ukrainiansurrogates.com
  • +380959017224

Про нас

Більше двадцяти років наша команда допомагає міжнародним генетичним батькам організувати процес сурогатного материнства в Україні із наступним всиновленням в разі необхідності. На кожному етапі наші професіонали супроводжують генетичних батьків, сурогатних матерів, донорів яйцеклітин у вашій подорожі процесом сурогатного материнства завдяки нашим надійним послугам.

«Ukrainian Surrogates ™» – це агенція сурогатного материнства юридичної фірми ТОВ «Іммілайн», яка знаходиться у Києві, Україна. Ukrainian Surrogates ™ заснував власник ТОВ «Іммілайн» кандидат юридичних наук з допоміжних репродуктивних технологій Дмитро Пугач понад двадцять років тому .

Люди нашої компанії мають досвід роботи з власними дітьми, будь то сурогатні чи власні діти. Ми надаємо вам наш досвід та менеджмент, освіту та знання, добре організовані програми, які допоможуть вам досягти своєї мети. Завдяки нашій необмеженій політиці відповідності, родина Ukrainian Surrogates забезпечує приємний та плавний досвід сурогатного материнства.

Ми запевняємо генетичних батьків, що ми зробимо все можливе, щоб ваша сім’я була повноцінною. Ви можете сподіватися, що ми будемо працювати для вас неспинно, доки ви не досягнете бажаних результатів своєї подорожі без особливих зусиль з вашого боку.

Менеджери наших сурогатних матерів постійно спрямовують і підтримують наших сурмам, і ми як агентство гарантуємо, що підберемо вам чесних передбачуваних генетичних батьків, які забезпечать вам справедливу і повну компенсацію.

Наші донори яйцеклітин отримують конкурентні компенсації, підтримку та керівництво від менеджера донорів, а також неймовірне почуття задоволення за те, що допомагають генетичним батькам отримати найбільший подарунок життя.

Для будь-яких запитань або допомоги, будь ласка, телефонуйте:

+380959017224