• desk@ukrainiansurrogates.com
  • +380959017224

Поширені запитання Генетичні батьки

Коли ви вирішили стати батьками, у вас почали виникати запитання щодо цього. Як, чому, де, що і скільки, з ким і якими гарантіями? Будь ласка, знайдіть нижче відповіді, які ми зібрали для вас із нашого більше ніж двадцятирічного досвіду.

Агенція Ukrainian Surrogates обіцяє вести вас до успішного закінчення вашої програми сурогатного материнства і бути з вами на кожному етапі вашого процесу як батьків, сурогатних матерів чи донорів яйцеклітин. Ми будемо навчати, підтримувати та направляти вас постійно аж до досягнення вашої мети.

«Ukrainian Surrogates™» – це агентство сурогатного материнства та донорства яйцеклітин повного циклу, ми надаємо всі послуги in-house: юридичну підтримку, базу даних донорів яйцеклітин та сурогатних матерів, медичні консультації, радимо з питань медичного страхування та репродуктивного здоров’я. Ми співпрацюємо з кількома клініками ЗІВ в Україні, щоб забезпечити своїм пацієнтам гнучкість та впевненість. Вас обслуговуватиме команда, яку очолює кейс-менеджер, і до складу якої входять кандидат наук репродуктивного права, лікар з питань репродуктивного здоров’я, менеджер сурогатних матерів та донорів ооцитів, кандидат наук з психології, менеджер клієнтів, спеціалісти з підтримки клієнтів.

Ukrainian Surrogates забезпечують безпрецедентні переваги для генетичних батьків, такі як програма гарантованої вагітності з необмеженим підбором сурогатних та донорів, необмеженим ЗІВ і замороженням ембріонів; і програма гарантованого народження живої дитини, що включає все перераховане, плюс гарантія живого народження вашої дитини.

Сурогатне материнство – це один із методів допоміжних репродуктивних технологій, підкріплений юридично правильно оформленою угодою, згідно з якою генетичні батьки співпрацюють з клінікою фертильності, агенцією сурогатного материнства, гестаційними сурогатними носіями та донором яйцеклітин для створення або всиновлення ембріонів, імплантації їх у матку сурогатної матері, яка добровільно виношує дитину або дітей до народження для цих генетичних батьків, які стануть законними батьками дитини після її народження.

Гестаційне сурогатне материнство – це коли сурогатна не має генетичного зв’язку з дитиною, яку вона носить.
Традиційне сурогатне материнство – це коли сурогатна має генетичний зв’язок з дитиною , яку вона носить.
Агенція Ukrainian Surrogates надає лише послуги з гестаційного сурогатного материнства.

Багато причин впливають на час процесу сурогатного материнства. Звичайно, термін вагітності 9 місяців, до і після, загалом, ми пропонуємо вам запланувати не менше 18 місяців. l хоча це може бути скоріше або довше, термін визначається вашим донором яйцеклітин – довжиною процесу стимуляції овуляції для донорства, успіхом запліднення ін-вітро після передімплантаційного генетичного скринінгу, успіхом підготовки ендометрія сурогатної, правовими діями необхідними після народження щоб принести дитину додому і, можливо, всиновити, якщо законодавство вашої країни вимагає це.

Звичайно! Однак не через сурогатне материнство в Україні. Сурогатне материнство в Україні обмежується “офіційно одруженими парами, що складаються з чоловіка та жінки з медичними показаннями” відповідно до частини 2 статті 123 Сімейного кодексу України. Клініки ЗІВ члени УАРМ в Україні обмежують вік для сурогатного материнства генетичної матері до 53-55 років, вік генетичних батьків не обмежується.

Ви призначаєте безкоштовну зустріч у Skype або Zoom з нашим юристом та кейс-менеджером. Під час цієї приватної Skype зустрічі ви розповісте про себе, свою історію прийняття сурогатного материнства, ваш графік, коли ви плануєте розпочати свій процес з нами. Ми розповімо вам про нас самих і наші програми сурогатного материнства, як вам підходять, відповімо на всі ваші запитання, запропонуємо вам план гри.

Так. Ми частина юридичної фірми ТОВ Іммілайн, члени Української асоціації репродуктивної медицини (УAРМ), Українській асоціації медичного туризму (УАМТ). Наші кейс-менеджери є членами Асоціації медичного туризму, Європейського товариства репродукції людини і ембріології (ESHRE), Американського товариства репродуктивної медицини (ASRM). Наші юристи є членами Американської Адвокатської Асоціації (ABA) секції сімейного права з допоміжних репродуктивних технологій, і практикують в Україні.

Так, ти можеш. Чоловікам можна промити сперму в українських клініках ЗІВ, з якими ми працюємо. Жінки можуть взяти участь у програмі донорства яйцеклітин з українськими сурогатними. Відмивання сперми гарантує видалення вірусу ВІЛ, оскільки він живе в рідинах, а не в сперматозоїдах.

Не всі клініки ЗІВ пропонують ці послуги, оскільки для цього потрібні окрема ембріо-лабораторія та окреме кріо-зберігання. Ukrainian Surrogates мають історію успішних подорожей пацієнтів із ВІЛ-сурогатним материнством.

Вам потрібно відвідати нашу базу даних донорів яєць в Інтернеті https://www.eggdonorukraine.com і вибрати кількох кандидатів, скільки завгодно, і поставити їх за номерами в пріоритетному порядку, щоб ми попрацювали над вашим списком та визначили хто зараз доступний, і повідомили вас про це, надіславши вам відповідний профіль донора із повною інформацією щодо фенотипу та фотографіями. І

Персональна ідентифікуюча інформація про донора яйцеклітини не може бути надана, оскільки донорство яйцеклітин, а також донорство сперми в Україні є анонімними. Щойно ви затвердите одного донора яйцеклітини, ми почнемо процес стимулювання підготовки до овуляції. Вам доведеться приїхати до Києва для донації сперми перед вилученням яйцеклітин.

Кандидат сурогатного носія буде визначений для вас шляхом узгодження пріоритетів як з анкети батьків, так і сурогатних. Тільки анкети здорових, попередньо перевірених кандидатів в сурогатні матері, що успішно пройшли медичну, юридичну та психологічну перевірку, без ідентифікаційної інформації, будуть надіслані вам на затвердження електронною поштою.

Ukrainian Surrogates перевіряє сурогатних перед наданням анкет генетичним батькам. Якщо з якихось причин сурогатна не може розпочати підготовку ендометрію до перенесення замороженого ембріона, Ukrainian Surrogates безкоштовно зроблять новий підбір.

Незважаючи на відстань та обмеження на карантин, ми закликаємо генетичних батьків писати листи, електронні листи, надсилати невеликі подарунки, такі як музика, яку ви хочете щоб слухала ваша дитина, а також книги, щоб сурогатна читала вголос. Ви також можете робити відеодзвінки по Skype і навіть відвідувати своїх носіїв в Україні. Менеджери Ukrainian Surrogates із задоволенням організують усе необхідне для задоволення всіх ваших вимог щодо спілкування.

Ми підтримуємо відкрите, чесне та пряме спілкування з нашими сурогатними, донорами, клініками ЗІВ та генетичними батьками. Ми допоможемо вам створити безперервні, але прості відносини з вашою сурогатною, які триватимуть протягом життя вашої дитини. Генетичні батьки запрошуються дізнаватися більше про культуру та середовище проживання українських сурогатних носіїв – простих жінок більш ніж семитисячорічної української цивілізації.

Пологи зазвичай мають місце в приватному пологовому будинку в Києві Адоніс Plus. Дуже рідко наша медична команда може рекомендувати, щоб пологи відбулися в пологовому стаціонарі науково-дослідного інституту акушерства і гінекології з найкращим відділенням неонатології, якщо є якесь ускладнення або загроза дуже передчасних пологів.

Генетичні батьки можуть бути присутніми на процесі пологів, якщо сурогатна та пологовий будинок це схвалюють. Генетичним батькам потрібно зробити рентген грудної клітки та надати результати ПЛР-тестів на COVID-19 за останні 48 годин, щоб потрапити до пологового будинку та пологів дитини.

Після народження дитина залишатиметься в дитячій кімнаті кілька годин, а потім буде принесена до вашої кімнати. За звичайних обставин сурогатна матір, ваша дитина та ви вийдете з пологового будинку через 3 дні.

Ukrainian Surrogates співпрацюють з кількома клініками ЗІВ в Україні: Києвом, Львовом, Одесою, Харковом, Дніпром. Рішення, яку клініку допоміжних репродуктивних технологій використовувати, повністю за генетичними батьками. Ми будемо працювати з будь-якою клінікою, яку оберуть генетичні батьки.

Ваші заморожені ембріони надійно зберігаються у вашій клініці ЗІВ. Ви може прийняти рішення, щоб перемістити ембріони, використовувати в майбутньому і продовжити термін зберігання, знищити або віддати на донацію в клініку ЗІВ за вашим вибором.

Вам необхідно приїхати в Україну 1-2 рази, для збору ваших біологічних матеріалів в клініці штучного запліднення, і на народження вашої дитини. Але генетичні батьки запрошуються частіше відвідувати під час процесу.

Це залежить від кількості юридичної роботи і процедур, необхідних в країні, де генетичні батьки перебувають. Зазвичай ми пропонуємо генетичним батькам розраховувати на повернення додому через 3-4 тижні, щоб виділити достатньо часу для проведення тестів ДНК та процедур консульства та подання заяв на отримання віз або паспортів. Видача свідоцтв про народження займає до 3 днів.

Якщо ваша країна вимагає постанови суду, яка підтверджує батьківство та материнство, або ви вирішите отримати українське громадянство для своєї дитини, це займе ще 2-3 місяці. Батьки можуть найняти няню, попросити своїх родичів допомогти на ці місяці. Ми повністю підтримуємо вас у будь-якому з ваших рішень .

Якщо ви оберете один із цих варіантів, українське громадянство або рішення суду, що підтверджує батьківство та материнство, можливо, вам не доведеться всиновлювати дитину вдома, як це часто вимагають деякі країни Європи для матерів – дружин біологічних батьків ваших дітей. Такі країни як Іспанія, Німеччина, Італія, і Франція вважають гестаційну сурогатну мати – жінку, яка виносила дитину не пов’язану генетично, законною матір’ю дитини.

Тоді як в Україні відповідно до частини 2 статті 123 Сімейного кодексу України обидва батьки в офіційному шлюбі, коли принаймні один із них має генетичний зв’язок з дитиною, мають безпосередні батьківські права, батьківство та материнство над своєю дитиною. Це підтверджується видачею свідоцтва про народження лише на імена обох батьків, зареєстрованих як батьки вашої дитини, відразу після пологів. Тільки медичне свідоцтво про народження, видане пологовим будинком, містить ім’я сурогатної. Ваше остаточне офіційне свідоцтво про народження, видане Україною, міститиме лише ім’я вашої дитини та ваші як батьків.

На підставі «Jus Soli», діти, народжені в Україні, зазвичай мають право на отримання громадянства і паспорта України, яким би ні було громадянство їхніх батьків. Генетичні батьки можуть повернутися додому з дітьми без отримання паспорта зі своєї країни. Однак деякі генетичні батьки можуть захотіти або їм доведеться отримати паспорти, або екстрені проїзні документи для своїх дітей у місцевому консульстві своєї країни в Україні, щоб повернутися з дитиною додому після народження.

Наша юридична команда, експерти з питань імміграції та паспортів, допоможе вам отримати свідоцтво про громадянство України та український біометричний паспорт для вашої дитини.

Ми рекомендуємо вам проконсультуватися з імміграційним адвокатом в вашій країні для отримання інформації про кращі процедури для повернення додому з вашими дітьми.

Більшість сурогатних матерів мають повні сім’ї та дітей і відчувають покликання допомогти безплідним парам та здійснити цю позитивну подорож у всіх відношеннях для всіх сторін. Деякі сурогатні є медичними працівниками і знають цей процес зсередини; вони мають професійний досвід роботи з безпліддям, і готові допомогти парі стати батьками. Якими би не були обставини кожної сурогатної, всі вони щиро хочуть допомогти вам збільшити свою сім’ю.

Агенція Ukrainian Surrogates ретельно перевіряє кандидатів в сурогатні матері до подання анкети генетичним батькам. Наші менеджери сурмам перевіряють кандидатів під час перших співбесід, перевірки профілю, перевірки юридичного підґрунтя, медичного, психологічного, поліцейського оформлення.

Існує перелік державних вимог до сурогатних мам, який ми доповнили нашими додатковими вимогами для того, щоб забезпечити кращий успіх наших програми. Ось деякі наші вимоги до кандидатів:

– Мати власну дитину, яку народила сама

– вік 21-36 років

– бути громадянкою України або мати посвідку на проживання
– мати індекс маси тіла (BMI) не вище 30

– не мати судимості та відкритих справ у поліції

– мати підтримку сім’ї та друзів

– заборонено вживання наркотиків, сигарет та зловживання алкоголем

– не використовувати антидепресанти

– вести стабільний, відповідальний спосіб життя.

Зазвичай донорами яйцеклітин є молоді жінки, які шукають, як допомогти іншим, одночасно допомагаючи собі в грошах. Більшість цих жінок мали справу з людьми, які страждали від безпліддя, або знають інших жінок, які донували свої яйцеклітини. Наша команда донорів яйцеклітин працює лише з самовідданими кандидатами – донорами яйцеклітин, на яких ви можете покластися для збільшення своєї сім’ї.

Донори яйцеклітин повинні бути в межах 18-36 років і мати добре фізичне, репродуктивне та емоційне здоров’я, мати власну дитину, мати сімейний анамнез вільний від: негативних фенотипічних проявів, значущих генетичних синдромів або порушень, психічних станів.

YВи можете обрати донора яйцеклітин на нашому сайті https://www.eggdonorukraine.com на основі фенотипу і вихідних даних. Усі донори у нашій базі даних перевірені та досвідчені. Немає даних, які можна ідентифікувати, через анонімне донорство в Україні. Ви надасте нам список за номерами у пріоритетному порядку вибраних вами кандидатів-донорів, ми перевіримо, хто доступний, і надішлемо вам профіль донора яйцеклітини, який перший доступний із вашого списку.

Тоді ваш кейс-менеджер і менеджер донорів допоможуть вам обрати донора за вашим вибором, і почати процес стимуляції овуляції донора яйцеклітин.

Ні. Донорство в Україні є анонімним. Профілі донорів, які ви побачите, не матимуть особистої та контактної інформації кандидатів. У всіх донорів не виникають батьківські права щодо ваших дітей.

Юридична група Ukrainian Surrogates координує роботу з нашими кейс-менеджерами, щоб переконатися, що передбачувані батьки обрали правильний юридичний пакет для громадян тієї країни, якою вони є, через те, що деякі країни вимагають постанови суду про народження, інші – ні; деякі генетичні батьки обирають, щоб дитина стала громадянином України, деякі хочуть подати додаткові документи в консульства та департаменти імміграції своїх країн. Деяким нічого з цього не потрібно. Іншим потрібен буде лише тест ДНК.

Перед ЗІВ і перенесенням ембріонів, вам потрібно буде фіналізувати всі документи з клінікою, сурогатною матір’ю і агенцією, які ми робимо для вас, а ви читаєте та підписуєте. Вам доведеться забезпечити наявність опікуна, який повинен піклуватися про вашу дитину в разі вашої смерті, змінивши свій заповіт цим пунктом.

Ukrainian Surrogates працюють із призначеними вами місцевими адвокатами в країнах, де ви проживаєте, для того, щоб виконати юридичну роботу, необхідну для забезпечення ваших батьківських прав, батьківства та материнства. Ваша юридична робота у програмі сурогатного материнства може включати в себе рішення суду про встановлення факту батьківства і материнства, отримання українського громадянства і паспорту, або всиновлення у вашій рідній країні.

Це може виявитися зручним для вас працювати з спеціалістом із імміграції або адвокатом сімейного права з вашої країни, який допоможе вам закінчити роботу над вашими батьківськими правами після того, як ви повернетеся додому. Деякі генетичні батьки використовують незалежного адвоката для розгляду нашого договору перед підписанням його. Більшість не думає, що необхідно радитися на цю тему, але всі вивчають контракт ретельно і іноді бажають деякі зміни або роблять зауваження до підписання. Однак, коли ви потрапите в нашу програму, юридична команда Ukrainian Surrogates буде виконувати обов’язки вашого представника з усіх юридичних питань, пов’язаних із сурогатним материнством в Україні.

Так. Коли ми надаємо вам анкету сурогатної, ми готуємо проєкт договору сурогатного материнства (договір виношування дитини) і організуємо його підписання вашою сурогатною і вами. Ця угода покриває все – від медичної процедури до відшкодування вашої сурогатної матері. Договір може бути підписаний сторонами на відстані, або, при необхідності, бути засвідчений нотаріально. Для цього всі сторони мають з’явитися у нотаріуса в Києві особисто.

Вам не потрібно буде підписувати контракт зі своїм донором яйцеклітини, оскільки донорство яйцеклітин в Україні є анонімним, і ви підпишете контракт на ЗІВ з донорством яйцеклітин у клініці ЗІВ за нашої допомоги .

Будь ласка, відвідайте Ціни на програми сурогатного материнства в Україні, щоб побачити вартість наших програм, і Програми сурогатного материнства для детального опису програм, які ми вам пропонуємо.

Для будь-яких запитань або допомоги, будь ласка, телефонуйте:

+380959017224