• desk@ukrainiansurrogates.com
  • +380959017224

Чому батьки обирають Агенцію Ukrainian Surrogates?

Чому генетичні батьки обирають Ukrainian Surrogates?

Ваше агентство із сурогатного материнства – ваш партнер на шляху до батьківства. Ukrainian Surrogates приносить більш ніж 20-річний досвід, найвищі показники успіху в цій галузі, і пристрасну команду, яка підтримує вас на кожному етапі шляху.

Що ви, як агенція сурогатного материнства, робите?

Наша агенція сурогатного материнства Ukrainian Surrogates співпрацює із генетичними батьками, щоб допомогти вам та підтримати вас на всіх рівнях під час вашого досвіду сурогатного материнства в Україні.

Наша агенція із сурогатного материнства та донації яйцеклітин надає повний спектр послуг, що означає, що у нас є достатньо професіоналів (юридичні експерти, кейс-менеджери, координатори донорів ооцитів, координатори сурогатних матерів, психологи, медичний персонал, перекладачі, нотаріуси, бухгалтери та багато іншого), які допоможуть вам у будь-якій медичній, юридичній, технічній, фізичній та емоційній стороні вашої подорожі сурогатним материнством.

Інші агенції сурогатного материнства працюють частково. Сурогатне агентство часткового сервісу може підтримувати послуги, необхідні для генетичних батьків, але на відміну від агентств повного циклу обслуговування, вони не мають ресурсів для підтримки сурогатних програм з самого початку до самого кінця.

Існує багато агенцій сурогатного материнства в Україні, і кожне пропонує щось трохи по-іншому. Будь ласка, зробіть своє дослідження, щоб побачити, який тип агентства є правильним для вас.

Які переваги агентства із сурогатного материнства з повним спектром послуг?

Ukrainian Surrogates – це агентство із сурогатного материнства з повним спектром послуг: ми надаємо всі професійні послуги (крім ЗІВ та ПГД) нашим генетичним батькам. Коли генетичні батьки приходять до Ukrainian Surrogates, ви можете очікувати повну підтримку і високий клас обслуговування протягом всього процесу сурогатного материнства з того моменту, як ви підписали контракт на отримання послуг, підібрали сурогатну і вона завагітніла, і до закінчення всіх процедур після народження дитини. Ukrainian Surrogates наймає фахівців з юридичних, медичних, психологічних, лінгвістичних, бухгалтерських, транспортних питань.

Коли генетичні батьки працюють з агентством на кшталт Ukrainian Surrogates, вони платять агентську винагороду як частину загальних витрат на всю програму. У ваш збір за сурогатне материнство включено:
• Повна координація вашої подорожі, включаючи спеціальну команду фахівців із сурогатного материнства
• Пошук, відбір і узгодження сурогатної матері та донора ооцитів
• Повна підтримка вашої подорожі сурогатного материнства
• Повний юридичний сервіс
• Підтримка після народження дитини.

Коли ви працюєте з Ukrainian Surrogates, ви можете бути впевнені, що ви працюєте з кращим в своєму роді агентством з більш ніж 20-річним досвідом уможливлення батьківства.

Які причини тому, що Ukrainian Surrogates для вас є найкращим вибором агенції сурогатного материнства?

Ми пропонуємо вам досвід подорожі сурогатного материнства, який вам годі й шукати.

99,5% успіху для генетичних батьків, які народили дитину з перших двох-трьох перенесень ембріонів. Це є найвищий рівень успіху в Україні!
100% співробітників Ukrainian Surrogates мають особистий досвід батьківства, 50% через сурогатне материнство, ЗІВ чи усиновлення. Через ці факти ми щодня робимо свою роботу з такою великою пристрастю та знаннями.

Ми пропонуємо програми сурогатного материнства з фіксованими цінами і одним перенесенням ембріонів, і гарантовані програми з необмеженими перенесеннями ембріонів. Наші програми сурогатного материнства з фіксованими цінами надають вам впевнену можливість отримати одне перенесення ембріонів заплативши одну фіксовану ціну. Це дозволяє вам знати повну вартість програми заздалегідь, і усуває ризик будь-яких несподіваних платежів і прихованих витрат протягом всієї подорожі.

Ukrainian Surrogates також пропонують гарантовані програми із необмеженим заплідненням ін-вітро, необмеженими перенесеннями ембріонів, необмеженими змінами сурогатних і донорів яйцеклітин за фіксовану ціну. Програма гарантованого народження живої дитини Ukrainian Surrogates також включає нашу гарантію: ми повернемо 100% нашої агентської винагороди плюс невикористані витрати, якщо ви приїдете додому без дитини.
У нас є найякісніший скринінг для сурогатних матерів. Ukrainian Surrogates забезпечують повний скринінг наших кандидатів перш, ніж надавати анкети генетичним батькам. Це означає, що кожен кандидат в сурогатні матері був повністю перевірений юридично, медично, психологічно і навіть поліцією до того, як її анкета без ідентифікаційних даних надсилається генетичним батькам. Для Ukrainian Surrogates безпека та конфіденційність наших батьків та ваших майбутніх дітей є пріоритетом номер один.

Ukrainian Surrogates заохочують спілкування між генетичними батьками та сурогатними матерями. Встановивши тісні відносини, ви зможете дізнатися про вашу дивовижну сурогатну маму, яка співчутливо присвячує багато свого часу, здоров’я і сили, щоб здійснилася ваша мрія. Багато наших сурогатних мам і генетичних батьків щиро відчувають себе сім’єю, коли народжується дитина, такий дивовижний момент для кожного! Ми дійсно культивуємо ці відносини, тому що це кращий спосіб привести дитину в світ в програмах сурогатного материнства.

Більше 20 років ми постійно допомагаємо світу ставати батьками

Кожна подорож сурогатного материнства є унікальною, що дозволяє нам прогресувати як агенції сурогатного материнства. Ми надаємо вам відчуття затишної бутикової сімейної агенції в поєднанні з необмеженими ресурсами великої організації, а також навички в роботі в міжнародних транскордонних командах для того, щоб запропонувати вам найсучасніші підтримку і рішення у найбільш важливої подорожі вашого життя.

Ми пропонуємо вибір з найкращих програм сурогатного материнства для збільшення вашої родини

Програми сурогатного материнства в Україні відповідають вашим потребам
Наші більше ніж 20 років в бізнесі, пов’язаному з нашим особистим і професійним досвідом, привели нас до створення найкращого вибору програм сурогатного материнства, які відповідають потребам більшості генетичних батьків – подружніх пар. Ми розробили і вдало використовуємо програми для вас, якщо вам потрібна лише сурогатна мати, сурогатна і донор яйцеклітини, а також для тих, хто хоче гарантувати собі народження дитини. Ми пропонуємо варіанти програм із двома сурогатними матерями, а також знижки на програми для братів і сестер.

Детально перегляньте наші програми сурогатного материнства в Україні та переконайтеся, яка програма вам підходить.
Відвідайте наші часто задаванні питання для відповідей на поширені запити від генетичних батьків, як ви.

Для будь-яких запитань або допомоги, будь ласка, телефонуйте:

+380959017224