• desk@ukrainiansurrogates.com
  • +380959017224

Юридична підтримка

Сурогатне материнство – це складний юридичний процес на додаток до всіх медичних процедур та емоцій.

Усі хитрі сплетіння невидимих зв’язків та юридичної логіки подій допоміжних репродуктивних технологій будуть ретельно розв’язані та представлені на ваше схвалення, підпис, нотаріальне завірення, апостиль, переклади, швидкою поштою, щоб ви отримали все необхідне для вашого майбутнього сімейного життя вдома.

Ми надаємо вам юридичні послуги до, під час та після процесу сурогатного материнства, вони постійно потрібні, і ми про це ретельно дбаємо. Ви можете бути впевнені, що пан Зайчук докладе максимум зусиль , як і вся наша команда, від вашого імені, тоді як ви зможете зосередитися на своєму розпорядку дня.

Ви матиме адвоката в групи підтримки вашої подорожі для подачі всіх документів в клініку ЗІВ, підписання медичних договорів, заяв, згод, договору з сурогатною, угоду на донацію ооцитів із клінікою, встановлення батьківських прав, відмови від батьківських прав сурогатної і її чоловіка за потреби, підготовки заяв для консульств та органів видачі паспортів та свідоцтв про народження.

Агенція Ukrainian Surrogates має хороші стосунки з юристами із питань сурогатного материнства по всій країні та на міжнародному рівні, щоб допомогти генетичним батькам здійснити безболісний процес оформлення документів незалежно від місця їх проживання.
Наш досвідчений керівник юридичного відділу пан Ігор Зайчук протягом 5 років допомагає генетичним батькам з різних країн у законодавстві про допоміжні репродуктивні технології.

Для будь-яких запитань або допомоги, будь ласка, телефонуйте:

+380959017224