• desk@ukrainiansurrogates.com
  • +380959017224

Переваги донорства яйцеклітин

Здійснити мрію іншої сім’ї, одночасно допомагаючи собі. Зробіть найбільший подарунок генетичним батькам і втілюйте власні мрії в реальність.

Отримати дивовижне відчуття самореалізації.

Усі донори яйцеклітин проходять через життєвий досвід, даючи світло надії безплідним парам. Буде майже неможливо висловити словами, яке величезне почуття задоволення ви відчуватиме як донор яйцеклітин після закінчення такого вдумливого і самовідданого акту емпатії.

ПРОЦЕС ДОНАЦІЇ ЯЙЦЕКЛІТИН

Зароби $1,000-$2,000 за один цикл донації яйцеклітин.

Компенсація донорів яйцеклітин також є привабливою перевагою для донорів яйцеклітин Ukrainian Surrogates. Заробітна плата за донація яйцеклітин зазвичай варіюється від $1,000 до $2,000 за донацію яйцеклітин на додаток до оплачуваних поїздок, медикаментів та повного медичного огляду.

ЧОМУ UKRAINIAN SURROGATES ДЛЯ ДОНАЦІЇ ЯЙЦЕКЛІТИН

Поширені запитання

ПИТАННЯ ЧАСТО ЗАДАВАНІ ДОНОРАМИ ЯЙЦЕКЛІТИН

У той час, як ви думаєте про процес донації яйцеклітин, у вас з’являться питання, на які ви можете побачити відповіді наших досвідчених менеджерів донорів, які успішно допомогли вже багатьом жінкам у їх подорожі донацією яйцеклітин.

Яку оплату я маю отримати?

Як правило, недосвідчені донори яйцеклітин отримують винагороду в розмірі $1,000, в той час як досвідчені і популярні донори отримують вищу плату. Компенсація донора яйцеклітин також може бути вище для негайно необхідних донорів з певними характеристиками, наприклад, азійського походження, єврейського походження або інших типів донорів, яких важче знайти.

Поговоріть з нашим менеджером донорів, щоб дізнатись, що краще для вас.

Хто сплачує рахунки, пов’язані з донацією яйцеклітин?

Сім’я, якій ви донуєте свої яйцеклітини, несе відповідальність за медичні, дорожні та інші витрати, пов’язані з процесом донації яйцеклітин. Гроші вам виплачує наша агенція Ukrainian Surrogates.

Чи повинна я платити податки з компенсації за донацію яйцеклітин?

Всі громадяни України мають щорічно подавати податкові звіти за всі свої оподатковувані доходи та компенсації. Однак факт подання звіту є відповідальністю кожної особи. Ми не надаємо цю інформацію податковим органам України без законно обґрунтованого запиту.

Чи повинна я мати медичну страховку?

Звичайно, бажано мати медичну страховку, але якщо ви не маєте її, ви все одно можете бути донором яйцеклітин в нашій програмі.

Для будь-яких запитань або допомоги, будь ласка, телефонуйте:

+380959017224