• desk@ukrainiansurrogates.com
  • +380959017224

Поширені запитання Донори яйцеклітин

ПИТАННЯ ЧАСТО ЗАДАВАНІ ДОНОРАМИ ЯЙЦЕКЛІТИН

Агенція донації яйцеклітин Ukrainian Surrogates робить процес донації ооцитів настільки легким і приємним, як це можливо. Нижче ви можете прочитати популярні запитання, які задають жінки, які хочуть стати донорами яйцеклітин.

Донація яйцеклітин – це вид донації гамет (статевих клітин). Існує два типи донації гамет: донація сперми та донація яйцеклітин (ооцитів). Донація гамет та ембріонів – це процедура, за допомогою якої донори з письмової добровільної згоди дарують свої гамети або ембріони для використання іншими людьми для лікування безпліддя.

Використання донації ембріонів здійснюється за медичними показаннями, за умови письмової інформованої добровільної згоди пацієнтів, забезпечення анонімності донора та збереження медичної таємниці.

Донація яйцеклітин, сперми і ембріонів будують цілі сім’ї. Це допомагає безплідним парам самостійно стати батьками.

Довжина процесу донації ооцитів дуже непередбачувана. Вас можуть обрати відразу, хоча не гарантується, що вас оберуть взагалі. У деяких випадках ваш цикл буде синхронізований з циклом іншої жінки для перенесення свіжих ембріонів. Це означає для вас трохи більше часу очікування. У той же час деяких донорів яйцеклітин можна забронювати на кілька циклів заздалегідь. Незважаючи на те, що донація яйцеклітин триває близько місяця, весь процес зазвичай займає кілька місяців. Будь ласка, пам’ятайте, це є приблизний термін. Не існує двох однакових процесів. Дуже часто саме обставини донації ооцитів визначать ваш точний графік.

З метою збереження репродуктивного здоров’я донора яйцеклітини рекомендується виконувати не більше ніж вісім циклів контрольованої стимуляції яєчників в загальній складності для жінки; другий цикл стимуляції яєчників виконуватиметься не раніше ніж через 2 місяці після попереднього.

Однак клініки ЗІВ дозволяють жінці бути донором яйцеклітин тільки п’ять-шість разів, і лише у тому випадку, якщо ваша попередня донація була успішною.

У кожного дуже особиста емоційна реакція на процес донації яйцеклітин. Вам слід добре подумати, перш ніж розпочати скринінг та підбір, задати питання, вивчити інформацію та переконатися, що вам комфортно в процесі. Ми вас завжди заохочуємо поговорити з нашими менеджерами донорів, з лікарями гінекологами-репродуктологами, досвідченими донорами про будь-які або конкретні питання, що у вас є.

У той час, як ви прийматиме медичні препарати для стимуляції овуляції в процедурі донації ооцитів, ви можете почувати себе трохи примхливими від цих ліків, як під час звичайного менструального циклу. Після закінчення процесу донації яйцеклітини ваш цикл відновиться, і ваш настрій заповниться відчуттям великого щастя і задоволення.

Ви повинні подати принаймні п’ять своїх гарних фотографій без шапки, окулярів, пальто, рукавичок, фотошопу. Одна фотографія повинна бути дуже добрим фото вашого обличчя, зроблене не більше 30 днів тому, бажано кілька з різних сторін, а інша повинна бути свіжою фотографією вас у повний зріст в літньому одязі. Ви можете представити свої фотографії дитинства або фотографії ваших дітей теж. Пам’ятайте, що ці фотографії будуть першим поглядом, який генетичні батьки матимуть на вас під час вибору донора.

Генетичні батьки хочуть побачити найкращі фотографії фізичного фенотипу, щоб знайти донора яйцеклітин, яка є для них найбільш приваблива. Ми розуміємо, що ви досить просто можете зняти селфі, але селфі спотворює і обрізає ваше зображення (і обличчя і тіло) з-за короткої фокусної відстані. Ми настійно рекомендуємо вам попросити подругу або родичку сфотографувати вас себе на телефон, чим більше фото, тим краще; ви оберете найкращі та надішлете нам електронним листом або месенджером. Таким чином ви гарантуєте, що отримаєте фотографії найкращої якості, які найкраще описують вас.

Будь ласка, пишіть нам будь-коли, якщо у вас виникнуть додаткові запитання щодо донації яйцеклітин.

Усі кандидати донорів яйцеклітин повинні дотримуватися таких вимог:

– бути у віці від 21 до 30 років (до 34 для досвідчених донорів);
– мати власну здорову дитину;
– не мати негативних фенотипових проявів;
– мати задовільний фізичний стан здоров’я;
– не мати протипоказань для участі в програмі донації яйцеклітин;
– не мати спадкових захворювань;
– не мати шкідливих звичок: наркоманія, алкоголізм, паління;
– мати індекс маси тіла (ВМІ) нижче 28;
– бути громадянкою України;
– не мати більше ніж одного випадку подібного раку у своїй родині (крім лейкемії та раку легень);
– мати сімейний анамнез без серйозних захворювань серця та серцевих нападів у віці до 55 років;
– не мати психічних захворювань;
– мати середню освіту школи або коледжу, або вступити до коледжу, класів коледжу, сертифікаційних програм, бакалавр, магістр, доктор філософії тощо;
– бути будь-яких етносу та раси;
– знати, як робити собі ін’єкції.

Будь ласка, заповніть тут нашу заявку донора яйцеклітини.

Процес підготовки до збору яйцеклітин займає певний час, тому ми повинні підрахувати ваш вік на дату програми, щоб якось передбачити, щоб ви перебували у фертильному віці, коли генетичні батьки оберуть вас. Генетичні батьки обирають донорів яйцеклітин лише самі, ми не впливаємо на процес відбору. Зазвичай генетичні батьки шукають схожість у своїх фенотипах із майбутнім донором яйцеклітин.

Через ці факти ваш процес донації яйцеклітин розпочнеться десь у майбутньому, а не передбачувано, коли саме, говорячи про період часу. З цих причин кандидати в донори ооцитів, відібрані для нашої програми, повинні бути 21-30 років. Ми можемо прийняти досвідчених донорів яйцеклітин у віці до 34 років.

Так, ви можете. Однак вам доведеться надати клініці ЗІВ свою біологічну історію здоров’я в сім’ї. На жаль, ми не можемо прийняти вас, якщо ви не зможете надати нам усю необхідну медичну інформацію.

Так, ви можете, якщо ви використовуєте прийнятну форму контролю народжуваності, таку як пігулки, кільце, пластир, мідні спіралі. Гормональні спіралі доведеться видалити перед початком циклу, якщо вас відберуть.

Користувачам Implanon або Depo-Provera доведеться припинити їх використання та спробувати одну з форм, перерахованих вище. У цьому випадку таким кандидатам в донори яйцеклітин доведеться чекати щонайменше три менструальних цикли, перш ніж стати донором.

Будь ласка, проконсультуйтеся з місцевим гінекологом перед тим, як змінити контрацептив.

На даний момент ми приймаємо лише жителів України стати донорами яйцеклітин із нашою агенцією.

Так, ми настійно радимо вам мати близьку людину, яка може підтримати вас як фізично, так і емоційно. Однак українське законодавство не вимагає згоди вашого чоловіка на донацію яйцеклітини.

Ні. Українське законодавство дозволяє лише анонімну донацію яйцеклітин. Донор яйцеклітин не буде знати одержувача; одержувачі не знатимуть ідентифікаційної інформації про донора яйцеклітини. Генетичні батьки (реципієнти) бачитимуть лише фотографії та фенотипову інформацію про донорів яйцеклітин. Якщо у генетичних батьків виникнуть додаткові запитання, ми передамо їх вам, і вашу відповідь назад, не дозволяючи прямого спілкування.

Це більше потрібно для вашого медичного скринінгу клінікою ЗІВ. Ми використовуємо частину інформації, щоб показати генетичним батькам, щоб допомогти їм зробити вибір.

Наші досвідчені менеджери донорів говоритимуть з вами і задаватимуть вам питання, щоб з’ясувати, чому ви вирішили зробити донацію ооцитів, і щоб зрозуміти, чи ви дійсно усвідомлюєте, що це таке. Ви також пройдете співбесіду телефоном чи Skype із нашим психологом. Мета інтерв’ю виявити будь-які можливі емоційні проблеми, особистісні розлади або хвороби.

Зазвичай донори яйцеклітин їдуть до нашої київської клініки ЗІВ для медичного обстеження, моніторингу яєчників (УЗД) та вилучення яйцеклітин. Генетичні батьки через наше агентство покривають усі ваші витрати на проїзд

Генетичні батьки виберуть вашу анкету на нашому закритому сайті, ми зв’яжемося з вами і запропонуємо вам пройти медичний і психологічний скринінг. Якщо все добре, ви можете розпочати процес донації яйцеклітин з наступного циклу, починаючи прийом необхідних ліків, призначених нашим лікарем гінекологом.

Ні, ми не розміщуємо всю вашу інформацію в нашій онлайн базі донорів яйцеклітин. Ми зберігаємо всю вашу інформацію в конфіденційному режимі офлайн, захищену законодавством про конфіденційність України. Наша онлайн база даних донорів яйцеклітин не містить жодної інформації про вас, як-от телефон, адреса, електронна адреса, прізвище чи соціальні мережі. Там маються лише ваші найкращі фотографії, фенотипові характеристики, такі як тип обличчя, вік, зріст, колір очей і волосся, вага, освіта, хобі та ваш особистий код для нашого внутрішнього ведення документації.

Як правило, недосвідчені донори яйцеклітин отримують винагороду в розмірі $1,000, в той час як досвідчені і популярні донори отримують вищу плату. Компенсація донора яйцеклітин також може бути вище для негайно необхідних донорів з певними характеристиками, наприклад, азійського походження, єврейського походження або інших типів донорів, яких важче знайти.

Поговоріть з нашим менеджером донорів, щоб дізнатись, що краще для вас.

Сім’я, якій ви донуєте свої яйцеклітини, несе відповідальність за медичні, дорожні та інші витрати, пов’язані з процесом донації яйцеклітин. Гроші вам виплачує наша агенція Ukrainian Surrogates.

Всі громадяни України мають щорічно подавати податкові звіти за всі свої оподатковувані доходи та компенсації. Однак факт подання звіту є відповідальністю кожної особи. Ми не надаємо цю інформацію податковим органам України без законно обґрунтованого запиту.

Звичайно, бажано мати медичну страховку, але якщо ви не маєте її, ви все одно можете бути донором яйцеклітин в нашій програмі.

Жінка приймає медикаменти для стримання її менструального циклу і стимулювання зростання її яйцеклітин протягом приблизно трьох тижнів до дати пункції. Медикаменти – це, як правило, ін’єкції, що вводяться жінкою самостійно. Екстракція яйцеклітин звичайно виконується вагінально під м’якою внутрішньовенною анестезією. Процедура займає близько двадцяти хвилин, і близько години часу займає відновлення в ліжковому режимі в клініці. Ви може відчувати помірні судоми, кровотечу або здуття живота.

Ви прийматимете медикаменти, які використовуються для координації циклів, стримання овуляції, стимулювання росту фолікулів, ініціювання вивільнення яйцеклітин. Це може бути, наприклад, Merional, Гонал, Прегніл, Елонва, Оргалутран. Вони використовуються в різних комбінаціях в залежності від протоколу, клініки ЗІВ, лікаря. Деякі з таких препаратів можуть мати різні назви.

У більшості донорів яйцеклітин немає ускладнень або дуже малі, наприклад, невеликий дискомфорт після вилучення яйцеклітин, пов’язаний з прийомом анестезії, або головний біль, примхливість, судоми – симптоми, які часто трапляються у ваших природних циклах.

Не існує зв’язку між вашим циклом донації ооцитів і вашим майбутнім репродуктивним здоров’ям, тому що донація не використовує весь ваш оваріальний резерв. Молоді жінки можуть мати сотні тисяч родючих яйцеклітин.

Для будь-яких запитань або допомоги, будь ласка, телефонуйте:

+380959017224