• desk@ukrainiansurrogates.com
  • +380959017224

Процес донації яйцеклітин

Процес і графік донації яйцеклітин

Процес донації яйцеклітини здається складним, але при підтримці Агенції сурогатних матерів та донорів яйцеклітин Ukrainian Surrogates вас професійно консультуватимуть кожен крок шляху. Нижче ви можете знайти опис процесу донації яйцеклітин та приблизний графік, які допоможуть вам дізнатись, чого слід очікувати від самого початку до вилучення яйцеклітин.

Як працює донація яйцеклітин?

Важко передбачити, як довго відбуватиметься процес донації тому, що час підбору генетичних батьків – реципієнтів постійно змінюється. Тим не менше, ми можемо дати вам приблизний розклад на процес донації за винятком часу на підбір реципієнтів.

Крок 1. Заявка

– Заповніть заявку, включаючи біологічну історію сімейного медичного та психічного здоров’я, інформацію про риси особистості, захоплення, таланти, навички та цілі;
– Поговоріть з менеджером донорів яйцеклітин, щоб переконатися, що всі поля заповнені;
– Надішліть електронною поштою актуальні фотографії та доступні необхідні медичні документи.
– Рішення приймається протягом 1-2 днів, додаткові документи подаються протягом 3-5 днів.

Крок 2. Попередній скринінг

– Телефонний дзвінок з менеджером донорів;
– Отримання схвалення Агенції;
– Викладення вашої інформації без персональних даних в нашій онлайн базі даних донорів яйцеклітин;
– Готуйтеся до підбору вас батьками.

Термін 1-2 тижні.

Для попереднього скринінгу, ви будете говорити з менеджером донорів яйцеклітин 15-20 хвилин телефоном. Під час цього дзвінку наш менеджер розгляне вашу заявку разом із вами, надасть вам більше інформації про те, чого очікувати від цього процесу, та відповість на ваші запитання. Наш менеджер повинна переконатися, що ви підходите для донації яйцеклітин і вас підтримують близькі друзі і сім’я. Якщо ви почуваєтесь комфортно і менеджер все схвалює, ваш анкета стане доступною для підбору.

Крок 3. Відбір

Коли ваша анкета з’явиться в нашій онлайн базі даних донорів яйцеклітин, генетичні батьки можуть обрати вас, зробити відбір. У цьому випадку ви отримаєте телефонний дзвінок від нашого менеджера донорів з пропозицією стати донором яйцеклітин і відвідати клініку ЗІВ для повного медичного обстеження та подачі документів з нашим юристом. Це ваш офіційний відбір. Менеджер донорів яйцеклітин допоможе вам успішно пройти програму.

Важко сказати, коли генетичні батьки виберуть вас, якщо взагалі, тому що це дуже особисте рішення. Ми рекомендуємо вам часто оновлювати вашу інформацію і фотографії під час очікування.

Скринінг та документи донорів яйцеклітин:

– заявка донора яйцеклітин;
– скринінг дзвінок з нашим менеджером донорів;
– психологічні тести онлайн;
– повний медичний скринінг у клініці ЗІВ;
– подання особистих документів;
– підписання договору та заяви на донацію яйцеклітини з клінікою ЗІВ за допомогою нашого юриста.

Процес донації яйцеклітин займає приблизно 2 місяці.

Під час стимуляції овуляції ви прийматиме медикаменти (ін’єкції) і почнете відвідувати призначені лікарем спостереження за яєчниками. Цей моніторинг стимуляції овуляції відбуватиметься у нашій клініці ЗІВ в Києві. Моніторинг складається з аналізів крові та УЗД, щоб контролювати відповідь вашого тіла на медикаменти для стимуляції фертильності. Вилучення яйцеклітин із легким знеболюванням відбуватиметься в нашій клініці ЗІВ в день, призначений лікарем з питань фертильності.

Медикаменти та екстракція ооцитів донорів яйцеклітин:

– Отримати протокол стимуляції овуляції відповідно до вашого циклу від лікаря фертильності клініки ЗІВ;
– Отримати медикаменти у нашого менеджера донорів яйцеклітин і починати їх приймання;
– Відвідувати призначені моніторинги яєчників у клініці ЗІВ;
– Поїхати в клініку ЗІВ для вилучення яйцеклітин;
– Отримати компенсацію донора яйцеклітини.

Зазвичай протокол стимуляції овуляції займає 2-3 тижні.

Коли наші медична та юридична команди затвердять вас, лікар фертильності клініки ЗІВ призначить вам графік приймання медикаментів і дату пункції яєчників – протокол стимуляції овуляції донора яйцеклітин – і проінструктує вас, як ви повинні приймати ваші препарати. Повний цикл стимуляції овуляції до вилучення яйцеклітин зазвичай займає близько двадцяти днів ін’єкцій безпечних для вас препаратів на основі гормонів.

Під час стимуляції овуляції з медичними препаратами, ви повинні будете відвідувати ранкові призначення медичного моніторингу яєчників для аналізу крові і УЗД, щоб контролювати ефективність медикаментів. Приблизно через 20 днів ваше тіло буде готове до вилучення яйцеклітин. Наш менеджер донорів організує поїздку в клініку штучного запліднення для екстракції яйцеклітин. Ця поїздка триватиме 1-2 дні. Ви повернетесь додому того ж або наступного дня. Ви отримаєте вашу компенсацію за донацію яйцеклітин відразу після процедури у зручний для вас спосіб.

З метою збереження репродуктивного здоров’я донора яйцеклітин рекомендується виконувати не більше 8 циклів процедур контрольованої стимуляції яєчників в цілому, другий цикл не раніше ніж через 2 місяці після попереднього.

Доновані яйцеклітини використовуються для запліднення in vitro у свіжих циклах, або можуть бути вітрифіковані (заморожені) для подальшого використання.

Для будь-яких запитань або допомоги, будь ласка, телефонуйте:

+380959017224