• desk@ukrainiansurrogates.com
  • +380959017224

Чому донори яйцеклітин обирають Агенцію Ukrainian Surrogates?

Ви допомагатиме змінити життя генетичних батьків разом з Агенцією сурогатних матерів і донорів ооцитів Ukrainian Surrogates, тому що ми сприймаємо донорів яйцеклітини особисто, допомагаючи вам із максимальною турботою шляхом надання підтримки і керівництва, на які ви заслуговуєте.

На всі юридичні, бухгалтерські та медичні питання точно відповідає наш досвідчений персонал. Ми раді подбати про те, щоб вам сподобався процес, і щоб все було легко і спокійно.

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК ВИ І МИ ЦЕ РОБИМО:

Заявка

Заповніть нашу онлайн заявку донора зараз, і наш менеджер донорів зв’яжеться з вами протягом 24 годин в робочі дні, якщо ви попередньо підходите.

Скринінг

Ви повинні мати два або три інтерв’ю з нашими менеджерами і психологом телефоном, Viber, Whatsapp або Skype для того, щоб ми визначили ваші цілі, розуміння, можливі хвороби, емоційні проблеми або розлади особистості, які можуть перешкодити вам стати донором яйцеклітин.

Юридична частина

Наш юрист допоможе вам зрозуміти та підписати всі документи до, під час та після процесу. Ви познайомитеся з нашим юристом у ті самі дні, коли ви відвідуватиме клініку ЗІВ в Києві.

Медична частина

Ви пройдете багато медичних тестів у клініці ЗІВ в Києві. Після вашого затвердження на програму наш лікар-репродуктолог видасть вам протокол стимуляції овуляції для донації яйцеклітин із датою екстракції яйцеклітин. Ви прийматиме медичні препарати для тимчасового стримання менструального циклу та стимулювання росту яйцеклітин.

Екстракція яйцеклітин

Забір яйцеклітин зазвичай здійснюється вагінально під легким внутрішньовенним наркозом. Процедура займає близько двадцяти хвилин і близько години часу на відновлення у ліжку в клініці.

Оплата

Компенсація донорів яйцеклітини, що не мають досвіду, становить $1,000. Може бути більше для досвідчених донорів або рідкісних фенотипів донорів яйцеклітини, наприклад азійського чи єврейського походження.

Досвід

Агенція сурогатних матерів і донорів яйцеклітини Ukrainian Surrogates є одною з перших в Україні з 2000 року. Ми впродовж дуже довгого часу поліпшуємо підхід для забезпечення найкращих послуг нашим донорам ооцитів, гестаційним сурогатним носіям, генетичним батькам, так само як і завжди дуже обережно підбираємо найкращих партнерів і клініки ЗІВ.

Поширені запитання

Хочете стати донором яйцеклітини?

ТАК!

контакти

Для будь-яких запитань або допомоги, будь ласка, телефонуйте:

+380959017224