• desk@ukrainiansurrogates.com
  • +380959017224

Батьківство та материнство, постанова суду після народження дитини

Оскільки обидва генетичні батьки набувають батьківські права відразу після народження дитини згідно Сімейного кодексу України Стаття 123 частина 2, це означає, що чоловік і дружина набувають батьківство і материнство без необхідності для подальшого всиновлення дитини незважаючи на те, що один із батьків може не мати генетичного зв’язку з дитиною.

Це положення часто суперечить застарілому законодавству країн Європейського союзу, згідно якого мати є жінка, яка народила дитину. Ось чому генетичні матері – громадяни Іспанії, Німеччини, Франції, Швеції, Італії, Норвегії мають всиновити власну сурогатну дитину вдома згідно порядку в своїй країні, щоб стати законною матір’ю навіть при наявності генетичного зв’язку з їх немовлятами.

Наша юридична фірма Immiline LLC Агенції сурогатного материнства і донації яйцеклітин Ukrainian Surrogates представлятиме вас в українському суді, щоб отримати судове рішення для підтвердження батьківства і материнства, якщо необхідно для вашої держави. Ми забезпечуємо повну підтримку генетичних батьків, до, під час і після сурогатного процесу для всіх юридичних дій. Ми тримаємо контакт із нашими сурогатними, і можемо виробити будь-які необхідні документи для генетичних батьків, їх дітей та онуків.

Для будь-яких запитань або допомоги, будь ласка, телефонуйте:

+380959017224