• desk@ukrainiansurrogates.com
  • +380959017224

Вимоги до сурогатних матерів

Дізнайтеся, що потрібно, щоб кваліфікуватися як гестаційна сурогатна мати

Ви відчуєте приємну і дбайливу подорож з Агенцією Ukrainian Surrogates завдяки нашим точним вимогам, прозорому процесу і вигідним перевагам. Ви можете ознайомитись із критеріями кандидатів до наших сурогатних матерів нижче.

Вимоги до сурогатної матері:

– вік між 21 і 36 роками;
– власні діти;
– всі вагітності та пологи без ускладнень;
– добрий розмір ендометрію, 8 мм і більше;
– індекс маси тіла (BMI) 30 або менше;
– громадянка або власник посвідки на проживання в Україні (ми дуже шкодуємо, але ми не можемо прийняти кандидатів, які проживають в окупованих регіонах Криму, Донецької та Луганської областей, або за межами України);
– чиста довідка із поліції;
– підтримка сім’ї та друзів для емоційної та фізичної допомоги під час вагітності;
– подорожі в клініку ЗІВ для процедур перенесення ембріонів;
– не вживання наркотиків, не паління сигарет, не зловживання алкоголем або антидепресантами;
– ведення стабільного, відповідального способу життя.

Це може здаватися занадто багато, і занадто суворо, але ці принципи встановлюються згідно вимогам Міністерства охорони здоров’я України, Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ) і клініки по лікуванню безпліддя.

Ця інформація про вас допоможе нам поєднати вас із приємними та відповідальними батьками.

Що таке сурогатне материнство?

Сурогатне материнство – це один із методів допоміжних репродуктивних технологій, підкріплений юридично правильно оформленою угодою, згідно з якою генетичні батьки співпрацюють з клінікою запліднення ін-вітро, агенцією сурогатного материнства та донації яйцеклітин, гестаційними сурогатними носіями та донором яйцеклітин для створення або всиновлення ембріонів, імплантації їх у матку сурогатної матері, яка добровільно виношуватиме дитину або дітей до народження для цих генетичних батьків, які стануть законними батьками дитини після її народження.

Звідки я знаю, що зможу бути сурогатною?

Жінки стають сурогатними тому, що хтось має подружку або родичку, яка мала проблеми з репродуктивним здоров’ям, деякі бажають допомогти парам отримати досвід батьківства, в той час як інші просто хочуть знов насолоджуватися відчуттям вагітності так сильно, що вони просто хочуть зробити це ще раз і допомогти людям стати батьками. Не так важливо, чому ви зацікавлені стати сурогатною мамою, в будь-якому випадку, це одна з найбільш фундаментальних і самовідданих дій, яку ви могли би колись зробити для будь-кого.

Коли ви вирішите, що готові стати сурогатною, ви матиме бути повністю присвячені вашій подорожі. Це прості кроки для підготовки вас до процесу сурогатного материнства:

– чесно встановіть цілі того, що ви очікуєте від сурогатної подорожі;
– створіть атмосферу довіри з вашою агенцією сурогатного материнства;
– вивчіть процес сурогатного материнства та свої зобов’язання;
– подумки поставте себе в становище, коли ви носити дитину для когось ще, і після народження ви повинні сказати до побачення дитині і вашим генетичним батькам, як ви зробите це?
– уявіть собі, як ви розповідатиме своїм дітям, що ви сурогатна мати?
– спілкуйтеся з людьми, які вас підтримують, і регулярно контактуйте з ними.

Які переваги бути сурогатною?

Матеріально сурогатне материнство дуже вигідно, але на додаток до цього, сурогатні матері отримують неймовірне відчуття задоволення, яке приходить від допомоги генетичним батькам принести дитину в їх сім’ю.

Сурогатне материнство має і більше переваг для гестаційних носіїв – сурмам:

– Ви зробите найбільший вчинок, можливий для іншої сім’ї;
– Ви зможете подружитися з вдячними міжнародними батьками;
– Про вас дуже подбає наша професійна команда підтримки;
– Ви матиме повний медичний огляд протягом багатьох місяців безкоштовно для вас.

Ukrainian Surrogates настільки добре піклуються про сурогатних мам під час ваших подорожей по сурогатному материнству, що багато з вас знову приходять до нас і приводять своїх родичів та друзів!

Медичні процедури сурогатного материнства

Щоб завагітніти ембріонами з генетикою інших людей, гестаційні сурогатні носії повинні приймати ліки до перенесення ембріонів і протягом перших трьох місяців вагітності.

На початку, за два тижні до перенесення ембріонів, у певний день циклу ви почнете приймати ліки для підготовки вашого ендометрію, щоб підготувати матку до вагітності, забезпечивши себе двома важливими гормонами – естрогеном та прогестероном. Ці гормони стимулюють природний цикл жінок, допомагають рости ендометрію, щоб максимально збільшити шанси на вагітність і запобігти викидню.

Після перенесення ембріонів сурогатні продовжуватимуть приймання деяких ліків, щоб підтримати вагітність не рідним для неї ембріоном, як правило, до успішного скринінгу 1 триместру. Тоді, за порадою лікаря, сурогатна припинить прийом ліків і продовжить вагітність природним шляхом.

Поширені запитання

У той час, як ви думаєте про сурогатне материнство, у вас виникають питання, відповіді на які ви можете передивитися нижче, що отримані від наших досвідчених менеджерів і сурогатних, та які вже успішно допомогли багатьом жінкам в їх сурогатних програмах.
Якщо ви хочете дізнатись більше про законодавство про сурогатне материнство, батьківські права, проблеми народжуваності чи перенесення ембріонів, ми маємо всю необхідну інформацію.

Чи потрібно мені мати медичну страховку?

Ні. Ми заплатимо за вас вартість медичної страховки на час процесу сурогатного материнства.

Чому індекс маси тіла BMI важливий?

Рекомендовані рівні BMI для успішної вагітності встановлюються клініками репродуктивної медицини не тільки з причини здоров’я, але і для того, щоб переконатися, що ваше тіло реагує відповідно на введені препарати.

Я не люблю селективну редукцію або переривання вагітності. Чи можу я подати заявку?

Дуже рідко наші генетичні батьки не перериватимуть вагітність із-за важкого медичного діагнозу плоду. Вони однозначно воліють самі приймати рішення щодо власної родини. Тим не менше, ви можете запитати наших співробітників з цього питання.

Скільки компенсація сурогатною матері?

Агенція Ukrainian Surrogates пропонує відмінний пакет для всіх сурогатних носіїв із загальним пакетом компенсації більше $20,000. Ви можете насолоджуватися високими платежами, повною медичною і організаційною підтримкою, шанобливим обслуговуванням, повною конфіденційністю. Розмір вашої компенсації залежить від вашого здоров’я, місця проживання, досвіду роботи в якості сурогатної раніше, і умов, викладених у вашому договорі.

Чому я повинна мати власних дітей?

Ви маєте народити без ускладнень свою власну дитину для того, щоб бути впевненою, що ви в змозі виносити нерідну для вас дитину до повного терміну, перш ніж стати гестаційним носієм. Всі вимагають цього, Міністерство охорони здоров’я України, клініки допоміжних репродуктивних технологій та генетичні батьки.

У мене зараз лактація. Чи можу я стати сурогатною?

Якщо ви годуєте грудьми, ми можемо організувати ваш особистий графік, який найкраще вам підходить.

Що таке гестаційне сурогатне материнство та традиційне сурогатне материнство?

Гестаційне сурогатне материнство – це коли сурогатний носій не має генетичного зв’язку з дитиною, яку вона виношує.
Традиційне сурогатне материнство – це коли сурогатний носій має генетичний зв’язок з дитиною, яку вона виношує.
Агенція Ukrainian Surrogates надає послуги лише з гестаційного сурогатного материнства.

Чому я маю вибрати Ukrainian Surrogates?

Агенція Ukrainian Surrogates обіцяє вести вас до успішного завершення вашої подорожі сурогатного материнства і бути поруч з вами на кожному етапі вашого процесу як батьків, сурогатних матерів чи донорів яйцеклітин. Ми будемо навчати, підтримувати та направляти вас постійно аж до досягнення вашої мети.

Багато сурогатних матерів, які працювали з нами, стали дуже досвідченими – деякі успішно здійснили три подорожі сурогатного материнства! Вони можуть поділитися досвідом і відповісти на будь-які питання. Ми пропонуємо швидкий процес узгодження та підтримку наших сурогатних матерів на всьому шляху і далі. Ми будемо допомагати вам протягом всієї подорожі, що зробить її приємною, і вітатимо вас, коли ви досягнете вашої мети.

Хто може бути сурогатною матір’ю?

Будь яка доросла, дієздатна жінка з власною здоровою дитиною, без медичних протипоказань, і яка подала добровільну письмову заяву сурогатної матері, може бути сурогатною матір’ю. Заборонено обмежувати вік, хоча ми, як правило, приймаємо заявки кандидатів молодше 36 років з різних причин.

Сімейний статус сурогатних матерів не обмежений українським законодавством; жінки можуть бути як одруженими, так і самотніми, або розлученими. Ми працюємо з будь-якою сімейною ситуацією кандидатів в сурогатні матері.

Вам потрібно буде надати нашому менеджеру сурогатних матерів розмір вашого ендометрія для початку, відвідати наш офіс на співбесіду з нашим психологом, підписати контракт з нашим юристом, відвідати нашу клініку запліднення ін-вітро для медичних тестів, і бути готовою чітко і точно слідувати протоколу вашого лікування клініки ЗІВ.

Деякі медичні показання до сурогатного материнства в Україні є:

– відсутність матки (вроджена або набута);
– гіпертензія;
– невиношуваність дитини;
– деформація порожнини або шийки матки при вроджених вадах розвитку або внаслідок хірургічного втручання, доброякісних пухлин, при яких вагітність неможлива;
– структурно-морфологічні або анатомічні зміни ендометрію, що призводять до втрати сприйнятливості, синехії порожнини матки, що не піддається лікуванню;
– важкі соматичні захворювання, при яких вагітність загрожує подальшому здоров’ю або життю реципієнта, але які не впливають на здоров’я майбутньої дитини;
– невдалі повторні спроби допоміжних репродуктивних технологій (4 і більше разів) з повторним надходженням високоякісних ембріонів, перенесення яких не призвело до вагітності.

Необхідними умовами сурогатного материнства є:

– наявність медичних показань до сурогатного материнства, передбачених вище;
– документи, необхідні для сурогатного материнства, наведені нижче;
– подружжя (або один із майбутніх батьків), в інтересах яких здійснюється сурогатне материнство, мусить мати генетичний зв’язок з дитиною;
– сурогатна мати не повинна мати прямого генетичного зв’язку з дитиною.

Близькі родичі генетичних батьків (мати, сестра, двоюрідна сестра тощо) можуть виносити дитину.

Перелік документів, необхідних для сурогатного материнства і подаваних сурогатною матір’ю:

– заява сурогатної матері;
– копія паспорта сурогатної матері;
– копія свідоцтва про шлюб або розлучення сурогатної матері (крім самотніх жінок);
– копія свідоцтва про народження дитини (дітей);
– згода чоловіка сурогатної матері на її участь у програмі сурогатного материнства (крім самотніх жінок).

Перелік документів, необхідних для сурогатного материнства і подаваних генетичними батьками:

– заява генетичних батьків про використання допоміжних репродуктивних технологій;
– копії паспортів;
– копія свідоцтва про шлюб, засвідчена нотаріально та апостильована;
– медична довідка з зазначенням медичних показань для застосування допоміжних репродуктивних технологій – сурогатного материнства, засвідчена нотаріально та апостильована;
– нотаріально завірена копія письмового договору між сурогатною матір’ю і жінкою (чоловіком) або обома генетичними батьками.

Для будь-яких запитань або допомоги, будь ласка, телефонуйте:

+380959017224