• desk@ukrainiansurrogates.com
  • +380959017224

Компенсації сурогатних матерів

Скільки є компенсація сурогатних матерів?

Компенсація сурогатних матерів складається з декількох компонентів. Остаточний бонус, що виплачується після народження живої дитини, починається з $15,000. Щомісячна компенсація за втрату зарплати починається з $400 на місяць. Ми платимо від $200 за спробу перенесення ембріонів. Усі медичні обстеження та процедури, а також всі подорожі та оренда квартир у Києві протягом останніх 2 місяців вагітності, одяг для вагітних, загальне медичне страхування, подання документів, юридичні послуги оплачуються генетичними батьками та нашою Агенцією Ukrainian Surrogates. Ми ніколи не вираховуємо ваші витрати з вашої компенсації!

Скільки платять інші агентства?

Як правило, рівень компенсації сурогатних майже однаковий в Україні. Зазвичай київські агентства платять краще, оскільки це столиця. Вам потрібно враховувати відстань для частих подорожей до клініки ЗІВ, хто залишатиметься з вашою дитиною під час подорожі, логістику вашого маршруту.

Деякі агентства можуть пропонувати набагато більше, ніж інші. Це справжня річ? Відповідь на це може заплутаною. Ukrainian Surrogates пропонує безкоштовну консультацію щодо компенсації сурогатних із порівняльним аналізом нашого досвідченого менеджера сурогатних матерів. Зв’яжіться з нами, щоб встановити час для консультацій, щоб порівняти компенсацію від різних установ без жодних зобов’язань з вашої сторони!

Коли мені сплачуються винагороди за сурогатне материнство?

Компенсація перенесення ембріонів сплачується вам на наступний робочий день після того, як отримані ваші тесту на вагітність ХГЧ. Ваша щомісячна компенсація втрати заробітної плати виплачується вам щомісяця на 30 день з дати позитивного результату тесту ХГЧ протягом усього терміну вашої вагітності. Ваше остаточне винагородження буде сплачено вам в двох частинах, перша – незабаром після пологів під час підписання заяви про отримання свідоцтва про народження з генетичними батьками, нотаріусом, юристом перекладачем, а другий після відвідування консульства країни генетичних батьків з нашими юристом і перекладачем.

Коли відбудеться перенесення ембріонів?

Перш ніж розпочати підготовку ендометрія до перенесення ембріонів, вам потрібно буде подати повністю заповнену анкету сурогатної, нотаріально завірений дозвіл вашого чоловіка на програму сурогатного материнства та запис батьками дитини генетичних батьків, пройти медичні обстеження, УЗД та скринінг, підписати контракт та отримати свій індивідуальний протокол лікування та ліки.

Які є ще пільги чи компенсації для сурогатних матерів?

Зазвичай пропонуються оплачувані генетичними батьками повне медичне обстеження та короткострокове лікування в разі необхідності, одяг для вагітних, тести та підтримка психолога протягом всієї програми, юридичні консультації, медичне страхування, компенсація за кесарів розтин, за виношування двійні, за відміну циклу, за припинення вагітності, за селективну редукцію, за втрату репродуктивного органу, за госпіталізацію.

Ви матиме персоналізований догляд від досвідченого менеджера, який буде вести вас через процес, доки ви успішно народите дитину, це означає, що співробітник Агенції Ukrainian Surrogates, який знає всі подробиці про вас і вашу програму (ви не повинні турбуватися про роботу з кимось, хто навіть не знає вашого імені), завжди підтримає вас!

У вас є соціальні медіа для спілкування?

Ukrainian Surrogates підтримує власну онлайн групу на Facebook для сурогатних матерів, які мають змогу зв’язуватися та ділитися почуттями, досвідом та підтримкою. Ви також можете знайти Ukrainian Surrogates у Twitter, Instagram та LinkedIn.

Чи покриваються мої витрати на відрядження?

Так, всі ваші необхідні транспортні витрати оплачуються нами, подорожі до клініки ЗІВ для скринінгу, перенесення та моніторингу вагітності, пологів. Коли ви переїдете до Києва на 8 та 9 місяці, можливо, ви захочете взяти з собою дітей, чоловіка або інших родичів. Ми також покриємо їх квитки в обидва кінці!

Як стати сурогатною матір’ю?

Що я повинна зробити, щоб бути сурогатною матір’ю?

Спочатку, будь ласка, перегляньте список вимог до сурогатних матерів щоб побачити, чи ви підходите. Тоді, будь ласка, заповніть онлайн заявку сурогатної матері і наш досвідчений менеджер сурогатних матерів зв’яжеться з вами телефоном протягом 24 годин!

Поширені запитання

Популярні питання від кандидатів в сурогатні матері
У той час як ви думаєте про процес сурогатного материнства, ви матиме питання, відповіді на які дали нижче наші досвідчені менеджери сурогатних матерів, що вже успішно допомогли багатьом жінкам у їх сурогатних подорожах.

Хто оплачує мої медичні витрати?

Агенція сурогатних матерів оплатить більшість рахунків, пов’язаних з вашим скринінгом, вагітністю та пологами. Частина витрат покривається медичною страховкою, частина – додатковими платежами генетичних батьків. Якщо є якісь додаткові несподівані витрати, ваші батьки покриють ці витрати. Сім’я, з якою ви працюєте, оплачуватиме всі медичні процедури та витрати, пов’язані з сурогатною вагітністю.

Чи потрібно мені щось платити, щоб стати сурогатною?

Ні, всі ваші витрати, пов’язані з процесом сурогатного материнства, будуть оплачені сім’єю, з якою ви підписали договір на виношування за допомогою Ukrainian Surrogates, таких, як ваш скринінг і все, узгоджене в договорі, в тому числі всі заходи охорони здоров’я протягом всієї сурогатної вагітності і пологів.

Програми сурогатного материнства встановлюються так, щоб надати вам, сурогатним матерям, як фінансові, так і емоційні вигоди. Агенція Ukrainian Surrogates гарантує, що саме це відбувається.

Чому я маю довіряти Ukrainian Surrogates?

Агенція Ukrainian Surrogates є одним з лідерів в сфері послуг сурогатного материнства, з більш ніж 20-річним досвідом допомоги світу збільшувати свої сім’ї. Провідні клініки запліднення ін-вітро співпрацюють з Ukrainian Surrogates, ми є члени професійних асоціацій і правозахисних груп в Україні, Європейському Союзі і США в рамках нашої постійної роботи з просування сурогатного материнства в Україні.

Чи існує єдиний тип жінок, які зазвичай стають сурогатними?

Ні, не існує єдиного типу; будь-які типи жінок стають сурогатними матерями. Підприємці, домогосподарки, кухарі, касири, продавці, колишні військовослужбовці та державні чиновниці – жінки, яким подобається відчуття вагітності, жінки, які хочуть допомогти безплідній парі отримати мету в житті, і багато, багато інших.

Звичайно, для всіх сурогатних матерів матеріальна винагорода є визначальним фактором, який допомагає зробити можливою сурогатну вагітність. Однак гроші – лише один із багатьох інших корисних аспектів процесу сурогатного материнства. Жінки стають сурогатними через безліч інших різноманітних причин.

Для того, щоб бути готовими до подорожі сурогатним материнством, жінкам завжди краще мати добрі репродуктивне та загальне здоров’я, бути добре організованими, належним чином інформованими та мати підтримку від найближчих родичів та друзів.

Як ви думаєте, ви готові допомогти якійсь родині вирости, та заробити собі гроші на програмі сурогатного материнства?

Найкраща річ про сурогатне материнство полягає в тому, що дві сім’ї отримують з цього користь: сурогатної матері і генетичних батьків. Генетичні батьки отримують ваш подарунок батьківства на все життя, а сурогатна отримає компенсацію від сурогатного материнства, що допоможе її власній родині. Ви зможете використовувати вашу компенсацію для багатьох речей, таких як навчання, придбання чи ремонт оселі, освіта для дітей і багато іншого!

Для будь-яких запитань або допомоги, будь ласка, телефонуйте:

+380959017224