• desk@ukrainiansurrogates.com
  • +380959017224

Поширені запитання Сурогатні матері

У той час як ви думаєте про процес сурогатного материнства, ви матиме питання, відповіді на які дали нижче наші досвідчені менеджери сурогатних матерів, що вже успішно допомогли багатьом жінкам у їх сурогатних подорожах.
Популярні питання від жінок, зацікавлених у сурогатному материнстві.

Агенція Ukrainian Surrogates обіцяє вести вас до успішного завершення вашої подорожі сурогатного материнства і бути поруч з вами на кожному етапі вашого процесу як батьків, сурогатних матерів чи донорів яйцеклітин. Ми будемо навчати, підтримувати та направляти вас постійно аж до досягнення вашої мети.

Багато сурогатних матерів, які працювали з нами, стали дуже досвідченими – деякі успішно здійснили три подорожі сурогатного материнства! Вони можуть поділитися досвідом і відповісти на будь-які питання. Ми пропонуємо швидкий процес узгодження та підтримку наших сурогатних матерів на всьому шляху і далі. Ми будемо допомагати вам протягом всієї подорожі, що зробить її приємною, і вітатимо вас, коли ви досягнете вашої мети.

Агенція Ukrainian Surrogates пропонує відмінний пакет для всіх сурогатних носіїв із загальним пакетом компенсації більше $20,000. Ви можете насолоджуватися високими платежами, повною медичною і організаційною підтримкою, шанобливим обслуговуванням, повною конфіденційністю. Розмір вашої компенсації залежить від вашого здоров’я, місця проживання, досвіду роботи в якості сурогатної раніше, і умов, викладених у вашому договорі.

Гестаційне сурогатне материнство – це коли сурогатний носій не має генетичного зв’язку з дитиною, яку вона виношує.
Традиційне сурогатне материнство – це коли сурогатний носій має генетичний зв’язок з дитиною, яку вона виношує.
Агенція Ukrainian Surrogates надає послуги лише з гестаційного сурогатного материнства.

Що я повинна зробити, щоб бути сурогатною матір’ю?

Спочатку, будь ласка, перегляньте список вимог до сурогатних матерів щоб побачити, чи ви підходите. Тоді, будь ласка, заповніть онлайн заявку сурогатної матері , і наш досвідчений менеджер сурогатних матерів зв’яжеться з вами телефоном протягом 24 годин.

Співпраця з агенцією є краще для вас тому, що наші послуги – це надання вам повних підтримки і керівництва під час всієї вашої сурогатної подорожі. Ми управляємо усіма аспектами процесу сурогатного материнства нашою командою: скринінг, відповідність, юридична, медична допомога. Ми вирішуємо будь-які проблеми, які можуть виникнути .

Якщо у вас є більше запитань про сурогатне материнство або донорство яйцеклітин, будь ласка, зателефонуйте нам! Можливо, вам буде потрібно спершу заповнити заяву сурогатної матері.

– вік між 21 і 36 роками;
– власні діти;
– всі вагітності та пологи без ускладнень;
– добрий розмір ендометрію, 8 мм і більше;
– індекс маси тіла (BMI) 30 або менше;
– громадянка або власник посвідки на проживання в Україні (ми дуже шкодуємо, але ми не можемо прийняти кандидатів, які проживають в окупованих регіонах Криму, Донецької та Луганської областей, або за межами України);
– чиста довідка із поліції;
– підтримка сім’ї та друзів для емоційної та фізичної допомоги під час вагітності;
– подорожі в клініку ЗІВ для процедур перенесення ембріонів;
– не вживання наркотиків, не паління сигарет, не зловживання алкоголем або антидепресантами;
– ведення стабільного, відповідального способу життя.

Ні. Ми заплатимо за вас вартість медичної страховки на час процесу сурогатного материнства.

Рекомендовані рівні BMI для успішної вагітності встановлюються клініками репродуктивної медицини не тільки з причини здоров’я, але і для того, щоб переконатися, що ваше тіло реагує відповідно на введені препарати.

Дуже рідко наші генетичні батьки не перериватимуть вагітність із-за важкого медичного діагнозу плоду. Вони однозначно воліють самі приймати рішення щодо власної родини. Тим не менше, ви можете запитати наших співробітників з цього питання.

Якщо ви годуєте грудьми, ми можемо організувати ваш особистий графік, який найкраще вам підходить.

На підставі рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України, підтриманих УАРМ та клініками лікування безпліддя, ми можемо приймати сурогатних кандидатів через 6 місяців після природних пологів або через 18 місяців після кесаревого розтину.

Ukrainian Surrogates, беручи до уваги рекомендації Міністерства охорони здоров’я України, УАРМ та клінік ЗІВ, встановили вікові обмеження на основі коливання гормонів та підвищених ризиків для здоров’я вас та дитини не вище 36 років на дату подання заявки. Іноді ми можемо зробити виняток, але лише для досвідчених сурогатних. Якщо це про вас, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш чоловік повинен підписати нотаріально завірений дозвіл на те, щоб ви були сурогатною матір’ю, а також деякі інші документи під час процесу. Ось чому, якщо ваш чоловік не підтримує вас, ми дуже шкодуємо, але ви не зможете взяти участь у програмі сурогатного материнства. У той же час, ви можете розглянути питання донорства яйцеклітин, на що дозвіл чоловіка не потрібен.

Ви не можете почати програму сурогатного материнства із ЗПСШ. Ви повинні вилікувати будь-яке ЗПСШ, яке у вас є, до старту програми. Деякі ЗПСШ не виліковні, і якщо у вас вони є, такі як ВІЛ або гепатит (або інші, які можуть передатися вашому плоду), це позбавляє вас права на участь в програмі. Під час медичних тестів ви пройдете тестування на панель зараження інфекціями TORCH. Якщо у вас є виліковні інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ), а в іншому ви здорові та підходите для сурогатного материнства, ми допоможемо вам у лікуванні ІПСШ.

Ні, ви не можете бути сурогатною по відношенню до дитини, якою ви завагітніли до початку програми сурогатного материнства, тому що генетичні батьки повинні внести свій власний генетичний біологічний матеріал для утворення своїх дітей, народжених за допомогою програми сурогатного материнства, а також тому, що генетичний зв’язок між сурогатною і дитиною, яку вона носить для генетичних батьків, не дозволяється. Однак ви можете розглянути можливість національного усиновлення, як альтернативу. Будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами для консультації щодо процесу усиновлення.

Ми зв’яжемося з вами протягом 24 годин у робочі дні після того, як отримуємо вашу онлайн заявку. Якщо ви відповідатиме нашим вимогам, ви зможете розпочати процеси скринінгу. Ми призначимо Вашу співбесіду з менеджером сурогатних, психологом, зустріч з юристом, зустріч з гінекологом-репродуктологом в одній з наших клінік запліднення ін-вітро для проведення УЗД, медичних тестів та обстеження.

Менеджер сурогатних матерів нашої досвідченої команди буде говорити з вами про вас, про вашу сім’ю, чоловіка, дітей, сурогатне материнство, як ви прийшли до нього, і що ви повинні очікувати. Ви зможете запитати про нашу програму сурогатного материнства, запліднення in vitro, процес узгодження, як ми підтримуватиме вас, медичні та інші витрати, компенсацію тощо .

Ми рекомендуємо деякі обмеження. Якщо ви не впевнені, наш менеджер сурогатних матерів може обговорити з вами пропоновану плату. Вона також розповість вам про додаткові збори, які ви можете отримати, такі як вагітність близнюками, кесарів розтин, витрати на проїзд, одяг для вагітних, медичні процедури, плата за перенесення ембріонів, щомісячна компенсація за втрату заробітної плати та інші. Будь ласка, дивіться розділ Компенсації сурогатних матерів.

Наші генетичні батьки походять з усього світу, але переважно з Європейського Союзу та США. Усі вони є одруженими парами з історією безпліддя, як правило, в кінці 30-х років і старше.

Якщо ви будете чесними в своїй заявці, матиме відкритий і гнучкий розклад, це допоможе нам піідібрати вам генетичних батьків швидше. Ми завжди маємо для вас генетичних батьків; списку очікування немає. Після того, як ви успішно пройдете всі аналізи та огляди, ми перейдемо до підписання вами договору з генетичними батьками.

Зазвичай, ви зустрінетесь із генетичними батьками перед підписанням або під час дзвінка по Skype для початкової зустрічі. Ви зустрічатиме їх частіше ближче до дати пологів.

Ви можете мати будь-який рівень спілкування з генетичними батьками, комфортний для вас. Ми допоможемо вам підтримувати зв’язок до пологів. Деякі генетичні батьки відвідуватимуть вас частіше під час УЗД і ближче до народження дитини. Сурогатні матері і сім’ї можуть залишатися в контакті через електронну пошту, телефонні дзвінки, малюнки та листи, або випадкові відвідування. Ви можете робити те, що для вас найбільш комфортно.

Усі сім’ї роблять все можливе, щоб бути присутніми на пологах та прибути раніше, щоб підтримати вас. Іноді, генетичні батьки приїжджають того ж дня або за 1-2 дні до пологів. Більшість наших пар змогли зробити це вчасно.

Агенція сурогатних матерів оплатить більшість рахунків, пов’язаних з вашим скринінгом, вагітністю та пологами. Частина витрат покривається медичною страховкою, частина – додатковими платежами генетичних батьків. Якщо є якісь додаткові несподівані витрати, ваші батьки покриють ці витрати. Сім’я, з якою ви працюєте, оплачуватиме всі медичні процедури та витрати, пов’язані з сурогатною вагітністю.

Винагорода сурогатної матері складається з плати за перенесення ембріонів, 9 рівних щомісячних платежів після підтвердження вагітності за 2 тижні після перенесення ембріонів. Якщо ви виношуватиме дітей-близнюків, вам виплачується плата за близнюків. Після пологів вам виплачується остаточна сума фінальної винагороди у двох частинах, перша після пологів, друга після відвідування консульства і ДНК тесту. Всі інші збори будуть покриті в різний час в протягом вагітності.

Ні, всі ваші витрати, пов’язані з процесом сурогатного материнства, будуть оплачені сім’єю, з якою ви підписали договір на виношування за допомогою Ukrainian Surrogates, таких, як ваш скринінг і все, узгоджене

в договорі, в тому числі всі заходи охорони здоров’я протягом всієї сурогатної вагітності і пологів.
Програми сурогатного материнства встановлюються так, щоб надати вам, сурогатним матерям, як фінансові, так і емоційні вигоди. Агенція Ukrainian Surrogates гарантує, що саме це відбувається.

Так. Будь ласка, плануйте поїздку для перенесення ембріонів, яка зазвичай триває 3-4 доби. Вам потрібно відвідувати клініку ЗІВ в Києві для початкового скринінгу і моніторингу вагітності. Це зазвичай поїздки на 1-2 доби. Ви переїдете ближче до нашого пологового будинку на 32 тижні на останні 2 місяці вагітності.

Так. Ви можете привезти своїх дітей та чоловіка чи інших родичів до вас для допомоги з дітьми, поки ви перебуватиме в пологовому будинку. Генетичні батьки можуть допомогти у витратах на догляд за дітьми, якщо ви одинока мама, і протягом кількох днів під час пологів нікому вам допомогти з дітьми.

Так. Ваш менеджер сурогатних матерів обговорить з вами, яка кількість ембріонів буде для вас комфортною. Зазвичай переносять 1 або 2 ембріони, і майже ніколи 3.

Існують різні підходи. Ukrainian Surrogates пропонує триденний постільний режим після перенесення ембріонів у тому ж місті, де розташована клініка ЗІВ для кращих результатів. Гестаційним носіям сурмамам слід уникати підняття важкої ваги та виконання спортивних вправ.

Сурогатне материнство – це медичний процес; всім сурогатним настійно рекомендується припинити будь-які сексуальні зносини після останнього циклу перед початком підготовки ендометрія, щоб уникнути вагітності власною дитиною, до першого ультразвуку вагітності малих термінів. У нашій клініці ЗІВ ви можете отримати детальнішу інформацію.

Сурогатна вагітність нічим не відрізняється від звичайної вагітності фізично і в почуттях гестаційного носія. Різниця полягає в тому, що вам доведеться приймати ліки для того, щоб підготувати ендометрій матки до перенесення ембріонів та підтримувати перенесені ембріони з іншою генетикою протягом 12 тижнів. Зазвичай після 12 тижнів ліки скасовуються, і вагітність протікає природним шляхом. Менеджери сурогатних матерів і лікарі клінік ЗІВ завжди знаходяться поруч, щоб відповісти на всі ваші питання і допомогти вам у цьому процесі.

На початку у вас можуть спостерігатися такі симптоми, як під час ваших місячних циклів, такі як емоційні перепади настрою. Ваші гормони будуть змінюватися, і це нормально, як і під час будь-якої вагітності.

Як правило, сурогатна не може мати негативний резус-фактор. Ви може поговорити з нашими лікарями гінекологами-репродуктологами клінік ЗІВ для отримання більш докладної інформації про будь-які медичні питання.

Закон визначає, що ви – стороння жінка, яка виносила чужу дитину, і тому генетичні батьки матимуть свої імена у свідоцтві про народження. Ім’я сурогатної фігурує лише у медичному свідоцтві про народження, виданому пологовим будинком, та в нотаріально посвідченому дозволі на реєстрацію дитини. Ці документи зберігаються в районному відділі реєстрації актів цивільного стану за місцем знаходження пологового будинку. Батькам потрібно буде апостилювати свідоцтво про народження для використання за кордоном. Це включено в наш юридичний пакет.

Наші in-house юристи в минулому працювали з багатьма сурогатними і добре розуміються на законодавстві про допоміжні репродуктивні технології та сурогатне материнство. Ваші генетичні батьки покривають усі ваші юридичні витрати на сурогатне материнство .

Так. Генетичні батьки призначають особу, яка піклуватиметься про дитину у разі їх смерті.

Агенція допоможе вам від імені генетичних батьків вирішити всі питання.

Ніколи. Такого не було.

Ми перевіряємо генетичних батьків на стабільність у їх сімейних стосунках. Якщо розлучення відбудеться, ви не повинні піклуватися про дитину. Генетичні батьки самі вирішать питання опіки і вирішать, хто залишить собі дитину.

Це вимога Міністерства охорони здоров’я України: усім кандидатам в сурогатні матері та донори яйцеклітин обов’язково треба мати власну дитину, щоб довести свою фертильність.

Для будь-яких запитань або допомоги, будь ласка, телефонуйте:

+380959017224