• desk@ukrainiansurrogates.com
  • +380959017224

Чому сурогатні матері обирають Агенцію Ukrainian Surrogates?

Самий приємний і незалежний досвід з Ukrainian Surrogates

Бути сурогатною матір’ю – це дуже повноцінний досвід. Ukrainian Surrogates вирізняється з-поміж інших агенцій завдяки нашій довгій та успішній історії, особистому досвіду використання сурогатного материнства, короткому часу підбору батьків та сурогатних матерів, професійному і доброзичливому ставленню до сурогатних матерів, донорів і, звичайно, генетичних батьків.

Коли ви почнете ваше дослідження про те, як стати гестаційною сурогатною, ви побачите, що є багато агенцій сурогатного материнства, з якими ви можете працювати. Вам краще шукати агентство, яке відповідає вашим запитам, вашим очікуванням і дозволяє досягти цілей, які ви ставите перед вашою програмою сурогатного материнства.

Ukrainian Surrogates робить людей батьками більше 20 років. Ми витратили багато часу на вдосконалення наших програм сурогатного материнства з метою надавати гестаційним сурогатним найкращу підтримку, конкурентні компенсації і пільги, захистити сурогатних під час поїздок, і забезпечити сурмамам самий позитивний досвід участі в наших програмах.

Гарантована оплата, безпека та підтримка

Ukrainian Surrogates обіцяє:

– Гарантована компенсація. Ukrainian Surrogates гарантує, що ваші генетичні батьки завжди сплачують вам в повному обсязі та вчасно.
– Відсутність медичної відповідальності. Ukrainian Surrogates бере на себе турботу про медичні рахунки, пов’язані з вашою програмою.
– Ми гарантуємо, що ви підпишете договір виношування дитини із генетичними батьками менш ніж за місяць після вашого успішного скринінгу.
– Ukrainian Surrogates пропонує найкоротший час підбору генетичних батьків та сурогатних матерів. Наші генетичні батьки будуть раді почати свою подорож сурогатного материнства, вони чекають із нетерпінням ідеальну сурогатну.
– Ваш менеджер сурогатних матерів проведе вас через процес подачі заявки, процес скринінгу, перенесення ембріонів і вагітність до пологів, і дуже багато про вас дізнається. Вона допоможе вам із генетичними батьками. Ви завжди будете в найкращих руках тих, хто має ваші інтереси головним пріоритетом.

20 років Ukrainian Surrogates успішно підтримують гестаційних носіїв

Ukrainian Surrogates має успішність 99.5% і більше 400 дітей протягом останніх 20 років!

Наші програми і процеси сурогатного материнства мають за пріоритет сурогатних матерів, і є найкращими тому, що ми слухали їх і зробили підтримку наших сурогатних в програмах ще сильнішою з плином багатьох років.

Якщо ви знайдете кращі умови в іншій агенції, ми зробимо все можливе, щоб запропонувати вам те ж саме.

Питання для кандидатів у сурогатні матері до інших агенцій сурогатного материнства, які вони хочуть порівняти:

1. Як ви переконуєтесь, що сурогатна отримує всю компенсацію, на випадок, якщо у генетичних батьків закінчяться кошти?
2. Як ви гарантуєте, що сурогатна не платитиме медичні рахунки за сурогатне материнство?
3. Як швидко ви можете підібрати мені генетичних батьків?
4. Якого виду підтримку ви маєте для ваших сурогатних, і хто забезпечує її?
5. Який показник успіху сурогатних програм у вашого агентства?

Ukrainian Surrogates пропонує гарантію компенсації, гарантію сплати медичних платежів, гарантію супер-швидкого часу підбору генетичних батьків, гарантію кращої підтримки, і 99.5% рівень успіху програм сурогатного материнства.

Як подати заявку, щоб стати сурогатною матір’ю?

По-перше, перегляньте наш перелік вимог до сурогатних мам, щоб перевірити, чи відповідаєте ви всім критеріям. Тоді, будь ласка, заповніть нашу онлайн заявку сурогатної, і наш досвідчений менеджер сурогатних матерів зв’яжеться з вами телефоном протягом 24 годин!

Чому мені потрібен юрист із сурогатного материнства?

Кожна кандидат у сурогатні матері, яка прийде до Ukrainian Surrogates, матиме допомогу нашого in-house юриста для навігації за контрактами та іншими етапами процесу. Наш юрист вправний в репродуктивному праві, і вже оплачений вашими генетичними батьками.

Для будь-яких запитань або допомоги, будь ласка, телефонуйте:

+380959017224