fbpx
- Працюємо з 2000 року -

СТАНЬТЕ НАШОЮ СУРОГАТНОЮ МАТІР'Ю

Як стати сурогатною матір'ю?

Якщо Ви відчуваєте в собі бажання і сили допомогти здійснити мрію сім’ї, яка безуспішно бореться з проблемою бездітності, ми пропонуємо Вам стати Сурогатною матір’ю.

Для співпраці ми шукаємо фізично и психологічно здорових матерів віком від 20 до 35 років з позитивним резус-фактором крові. 

 

Як ми працюємо

Наша агенція – одна з найперших і найбільш досвідчених в Україні, ми працюємо з найкращими клініками і клієнтами зі всього світу.

Передбачена компенсація для Сурогатних матерів

Ми пропонуємо найкращі умови компенсацій для наших матерів, а також гідну програму підтримки на протязі всього процесу.

Будь-ласка, заповніть анкету і наш менеджер зв`яжеться з вами для уточненя деталей.

Не прогавте свого шансу!

Україна – один з лідерів сурогатного материнства, а ми є одними з найперших і найдосвідченіших агенцій репродуктивних технологій.

Ваш Шлях

Виношування чужої дитини — відповідальний крок, а проходити воно повинно вкрай дбайливо. Якщо Ви з самого початку готові подолати всі складнощі заради того, щоб подарувати радість материнства бездітній парі, для якої сурогатне материнство є останньою надією мати власних дітей, то Ви прийняли правильне рішення про участь в програмі.

Ви повинні чітко усвідомлювати можливі труднощі, з якими їй доведеться зіткнутися при проходженні сурогатної програми, включаючи і можливе нерозуміння з боку оточуючих. 

Ми, в свою чергу, забезпечимо Вам медичну, психологічну, матеріальну підтримку і грамотне курирування на всіх етапах програми.

 

Є Запитання? Зателефонуйте до нас!
+38 096 932-8362
© 2000-2019 Ukrainian Surrogates